Nacionalinė elektros technikos verslo asociacija (NETA)
http://www.neta.lt/
Valdybos pirmininkas Gediminas Vaišvila, tel. +370 698 22507
Prezidentas Petras Povilas Škiudas, tel. +370 698 40500

Nacionalinė elektros technikos verslo asociacija (NETA) jungia įmones, užsiimančias elektros technikos verslu. Tai elektros technikos didmenininkai, bei artimai su šiuo verslu susiję verslo įmonės.

Šiuo metu asociacijos sudėtyje esantys nariai gali pilnai aprūpinti elektrotechniniais gaminiais ir sprendimais visus pramonės, statybos ir aptarnavimo sferos elektrotechnikos projektus, pradedant kabeliais, komponentais, šviesos technika, elektros spintomis ir baigiant ventiliavimo įrenginiais ir pilnai automatizuotomis valdymo sistemomis. Taip pat praktiškai visus elektros technikos gaminius, reikalingus eksploatavimui ir buičiai, galima rasti mūsų narių prekių tiekimo sąrašuose.

Asociacijos pagrindiniai tikslai yra užtikrinti vartotojams įsigyjamų gaminių aukštą kokybę, gerą aptarnavimą ir technines konsultacijas, o asociacijos nariams stabilų verslo vystymąsi, bei verslo ekonominį saugumą. NETA taip pat atstovauja ir gina savo narių interesus valstybės, vyriausybės bei savivaldybių institucijose.